• ania.catering@onet.eu
  • +48 605 353 231 (pizza), 17 861 28 07 (bar-lokal)

Mobilne place zabaw dla dzieci

 Oferujemy usługi cateringowe w Rzeszowie dla domu i Twojej firmy w dowolnej formie - podczas targów, bankietów, spotkań biznesowych i innych wydarzeń. 

Oferujemy:

  • - catering w plenerze dla firm (grill) ,
  • - obsługa imprez okolicznościowych w domu i firmie,
  • - obsługa cateringowa szkoleń, spotkań, zjazdów,

Muzyka, taniec, zabawa i sport to bardzo istotna część pikników rodzinnych i biesiad firmowych. Równie ważną i niezastąpioną częścią jest catering. Nasza firma dysponuje wysokiej klasy sprzętem gastronomicznym i cateringowym pozwalającym na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Organizując każdy catering stawiamy na trzy podstawowe aspekty:

  • - odpowiedni dobór menu – w zależności od charakteru biesiady plenerowej Szef Kuchni przygotuje atrakcyjną propozycję dań gilowych, regionalnych i staropolskich - dostosowanych do tematu imprezy, grupy wiekowej, jak i indywidualnych preferencji
  • - obsługa – zgrany zespół doświadczonych kucharzy, kelnerów i barmanów Hotelu Ostaniec i Hotelu Stok jest gwarantem wykonania każdej imprezy na najwyższym poziomie.
  • - estetyka – dopełnieniem każdego cateringu jest profesjonalna dekoracja bufetów i stołów, która nadaje niepowtarzalny klimat każdej imprezie

Nasze doświadczenie, wiedza i zaplecze pozwalają nam sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

+48 605 353 231 (pizza), 17 861 28 07 (bar-lokal)

ania.catering@onet.eu

O nas

Catering Ania to: Firma rodzinna; Indywidualne podejście do klienta; Różnorodność oferty; Wysoka jakość potraw; Miła i sprawna obsługa; Doświadczennie w nietypowych imprezach; Organizacja wesel. Kompleksowe, najbardziej pomysłowe, wyszukane, eleganckie usługi kateringowe !

Informacje kontaktowe

Godziny otwarcia:
  poniedziałek - niedziela: 10.00 - 18.00
 

Posiłki na dowóz - zamówienia:
  605-353-231
Bar stacjonarny:
17 861 28 07

Biuletyn

Bądź Na Bieżąco - ZAPISZ SIĘ TERAZ: